FAQ - Pytania i odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi ...

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane nam pytania i odpowiedzi na nie. Mamy nadzieję, że w ten sposób szybciej rozwiejesz swoje wątpliwości na temat urządzenia Acthyderm Touch i kosmetyków serii Mesofill.

Czy można wykonywać zabiegi na twarz w sytuacji, gdy na zębach mamy metalowe lub porcelanowe części ?
Nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegów na twarzy w przypoadku posiadania na zębach częsci porcelanowych lub metalowych. Dawka energii przekazywana przez urządzenie nie jest tak duża, byśmy mogli odczuwać większy dyskomfort w tych miejscach.
Czy proponowane przez was kosmetyki są naprawdę tak skuteczne jak na reklamie ?
Oferowane przez nas kosmetyki są naprawdę skuteczne, niech za potwierdzenie służy fakt, że te same kosmetyki są stosowane w profesjonalnych zabiegach mezoporacji Acthyderm i mezoterapii bezigłowej w salonach kosmetycznych. Różnicą jest fakt, że podczas zabiegów mezoporacji Acthyderm i mezoterapii bezigłowej, dzięki znacznie większej sprawności tych urządzeń, wtłaczane są do skóry dużo większe ilości kosmetyków, a więc również efekty będą większe. Stosując Acthyderm Touch w domu, możemy w łatwy sposób samodzielnie zadziałać na pierwsze pojawiające się zmarszczki i inne niedoskonałości skóry lub po zabiegach w salonie kosmetycznym, możemy samodzielnie podtrzymać jeszcze dłużej efekty zabiegowe.
Czy są to kosmetyki naturalne i bezpieczne?
Kosmetyki serii Mesofill są kosmetykami całkowicie bezpiecznymi, nie wpływają na układ hormonalny, nie mają parabenów. W ich składzie znajdziemy głównie komponenty pochodzenia naturalnego, dlatego też niektóre partie tego samego kosmetyku mogą się różnić barwą lub zapachem, ze względu na różne pory zbiorów roślin służących do uzyskania z nich ekstraktów.
Kosmetyki serii Mesofill są rekomendowane przez Akademię Medyczną AntiAging w Neapolu a powstały przy współpracy z Uniwersytetem w Pawi, zostały oczywiście przebadane dermatologicznie.
Czy do zabiegów z waszym urządzeniem można używać innych kosmetyków czy tylko te oferowane przez was ?
Do zabiegów urządzeniem Acthyderm Touch można uzywać również innych kosmetyków, nie tylko tych które znajdują się w naszej ofercie. Oczywisćie nie mamy na myśli jakiś kremów, np najpopularniejszego kremu z białym napisem w niebieskim opakowaniu :). Najlepiej by były to hydrożele, emulżele, o jak najmniejszych cząsteczkach, o pH w przedziale od 4,0 do 5.0. Jednym z takich kosmetyków jest kwas hialuronowy Dermologic, który jest tani i doskonale nawilża skórę.

Nadal masz wątpliwości? Użyj formularza i wyślij nam swoje pytanie.