Kosmetyki serii Mesofill

Wysoka zawartość składników aktywnych, podwyższona przenikalność

Kosmetyki serii Mesofill

Wysoce aktywne kosmetyki o podwyższonej przenikalności.

Kosmetyki serii Mesofill to specjalistyczne formuły kosmetyczne o wysokich stężeniach składników aktywnych, wolne od parabenów. Każde serum jest wyposażone w praktyczną strzykawkę do kontrolowanego odmierzania i uwalniania kosmetyku dokładnie w miejscu wykonywania zabiegu.

W skład oferty wchodzą również koktajle zabiegowe, które działają kompleksowo poprawiając stan Twojej skóry. Koktajle mogą być stosowane wraz z serum lub samodzielnie.

Szeroka oferta serum i koktajli serii Mesofill pozwoli Ci zmierzyć się z takimi problemami skóry jak zmarszczki, worki i cienie pod oczami, przebarwienia, problemy skóry trądzikowej, wiotkość i suchość skóry, brak odpowiedniego odżywienia i nawilżenia skóry.

kosmetyki mesofill
kosmetyki mesofill

Znakomite rekomendacje i zaplecze naukowe

Specjaliści polecają kosmetyki Mesofill.

Kosmetyki serii Mesofill zostały opracowane przez zespół badawczy pod kierunkiem Renato Torre, który jest również twórcą urządzenia do profesjonalnych zabiegów mezoporacji Acthyderm. Kosmetyki te, są ponadto polecane przez Akademię Medyczną AntiAging w Neapolu, a opracowane zostały również we współpracy z Uniwersytetem w Pawi.

Seria kosmetyków Mesofill, zarówno serum jak i koktajle zabiegowe, jest stosowana w zabiegach profesjonalnych przez setki salonów i gabinetów kosmetycznych na całym świecie.

Wielowarstwowe liposomy ...

Podwyższona wchłanialność to wyższa skuteczność zabiegów.

Liposomy to małe sztuczne pęcherzyki, które mogą być utworzone z cholesterolu i naturalnych nietoksycznych fosfolipidów, zwykle o kulistym kształcie. Ze względu na ich wielkość i charakter (hydrofilowy i hydrofobowy) oprócz biokompatybilności, liposomy są doskonałymi transporterami do podawania dermokosmetyków i leków.

W naszych kosmetykach serii Mesofill użyto wielowarstwowych liposomów, które według badań są bardziej skuteczne niż zwykłe liposomy. Liposomy wielowarstwowe (multilamellar liposomes) posiadają wiele różnych wielkości liposomów przeplatanych ze sobą w taki sposób, że przy małych liposomach leży większy, a obok nich jeszcze większy, są one tak ułożone, że na koniec około 5-7, a czasami nawet 12 różnych rozmiarów liposomów jest wzajemnie ze sobą połączonych. Dowiedziono, że dzięki tak różnorodnym połączeniom możliwym jest osiągnięcie zwiększonej penetracji różnych warstw skóry.

kosmetyki mesofill

100% oryginalne

Gwarantujemy oryginalność oferowanych kosmetyków.

Najlepsze ceny

Oferujemy najlepsze, zawsze konkurencyjne ceny.

Darmowa dostawa

Każde zakupione urządzenie Acthyderm TOUCH wysyłamy gratis.

14 dni na zwrot

Nienaruszony towar możesz nam zwróć do 14 dni.