Inżynieria biomedyczna Mesofilling

Wprowadzanie dermokosmetyków bez igieł i bólu.

Mesofilling jest nieinwazyjną (bez użycia igieł), medyczną metodą wprowadzania leków i preparatów kosmetycznych w głąb skóry, celem przeciwdziałania niedoskonałościom na twarzy i ciele.

Dzięki tej technice najbardziej skuteczne składniki aktywne, takie jak: kolagen, elastyna, tokoferol, kwas hialuronowy, fosfatydylocholina są w stanie przedostać się w głąb skóry, tam gdzie są najbardziej potrzebne, by efektem były trwałe i widoczne zmiany poprawy stanu skóry.

Skuteczność Mesofilling jest udowodniona naukowo, jest związana z synergicznym działaniem zasady elektroporacji i stosowania specyficznych preparatów kosmetycznych. Dwa elementy, które stanowią o sukcesie skutecznych zabiegów medycyny estetycznej to profesjonalne urządzenie do mezoporacji Acthyderm i dedykowane preparaty kosmetyczne serii Mesofill. Preparaty kosmetyczne serii Mesofill nie zawierają parabenów, mają specyficzne cechy fizyko-chemiczne, które pozwalają na łatwiejsze pokonanie bariery skórnej, by szybciej dotrzeć do celu. Dzięki takiemu połączeniu, już od teraz możesz skutecznie działać przeciw objawom starzenia się skóry.

Urządzenie Acthyderm do zabiegów profesjonalnych w salonach kosmetycznych zostało zakwalifikowane przez amerykańską FDA jako alternatywa dla zabiegów iniekcji podskórnej - mezoterapii igłowej.

Profesjonalne urządzenie do mezoporacji Acthyderm, stosowane w nowoczesnych salonach kosmetycznych i gabinetach lekarskich stało się inspiracją dla producenta by stworzyć urządzenie domowe do użytku osobistego. Tak powstało urządzenie Acthyderm TOUCH. Dzięki temu łatwiejszym się staje podtrzymanie efektów zabiegów profesjonalnych, wykonanych przez kosmetologa. Możliwym jest również samodzielne podjęcie aktywności na rzecz poprawy stanu swojej skóry, skutecznie i bezpiecznie w zaciszu domowym

Zapoznaj się z działaniem urządzenia Acthyderm TOUCH i poznaj oferowane przez nas kosmetyki Mesofill.