Parę słów o nas

Dowiedz się więcej o naszej działalności

Powstanie

Ponad 15 lat pracy i doświaczeń

Firma AtmaNet Poland powstała w 1999 r i swoją siedzibę ma w Opolu. Przez ponad 15 lat działalności wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi klienta oferując wyjątkowe produkty. Działamy na wielu płaszczyznach biznesu, współpracujemy zarówno z firmami polskimi jak i zagranicznymi.

Od początku naszej działalności w zakresie kosmetyki, staramy się Wam dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi. Nasza działalność w zakresie kosmetyki to m.in. dystrybucja znakomitej jakości kwasu hialuronowego marki Dermologic oraz urządzeń i kosmetyków do mezoporacji Acthyderm włoskich firm: Aesthelab i Microlab. Prowadzimy również dystrybucję znakomitych kosmetyków marki Algologie. Są to kosmetyki ekologiczne, których kompozycja oparta jest wyłącznie na składnikach morskich.

Rozwój

Nauka, nowe produkty, uśmiech Klientów

Wraz z rozwojem nowych technologii powstają nowe produkty. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami, oferujemy Państwu to, co najlepsze w kosmetologii. Opracowane przez Aesthelab Biomedical Systems and Research urządzenie o nazwie Acthyderm TOUCH, do zabiegów domowych, to z pewnością rewolucja na rynku urządzeń kosmetycznych do użytku osobistego. Jesteśmy tego pewni. Dlaczego ?

Acthyderm TOUCH i kosmetyki serii Mesofill zostały opracowane przez Aesthelab - producenta urządzeń profesjonalnych dla salonów kosmetycznych i SPA, do zabiegów mezoporacji Acthyderm, we współpracy z Akademią Medyczną w Neapolu, przy wsparciu naukowym Uniwersytetu w Pavi. Nie ma chyba lepszych referencji, nieprawdaż?

urządzenia kosmetyczne do domu

Sukces

Solidne zaplecze naukowe i wiedza

Jako dystrybutor, AtmaNet dysponuje doświadczeniem i potencjałem by sprostać wymaganiom polskiego rynku. Współpraca z liderami branży kosmetycznej gwarantuje nam sukces, który potwierdzany jest każdego dnia przez zadowolenie naszych Klientów i słowa uznania za naszą pracę.

Na nasz sukces składa się również solidne zaplecze naukowe naszych partnerów. Połączenie tych wszystkich elementów skutkuje możliwością dostarczenia Państwu produktów i usług wyróżniających się na polskim rynku, niezwykle innowacyjnych i co najważniejsze, produktów skutecznych i dających Wam satysfakcję z ich użytkowania.

Nie działamy od "wczoraj", możesz nam zaufać. Na szalę stawiamy naszą reputację popartą wieloletnim doświadczeniem i zdobytym zaufaniem naszych klientów. Zapraszamy.

  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients
  • Clients

100% oryginalne

Gwarantujemy oryginalność oferowanych kosmetyków.

Najlepsze ceny

Oferujemy najlepsze, zawsze konkurencyjne ceny.

Darmowa dostawa

Każde zakupione urządzenie Acthyderm TOUCH wysyłamy gratis.

14 dni na zwrot

Nienaruszony towar możesz nam zwróć do 14 dni.