Serum Botofill - na zmarszczki i drobne linie.

Skuteczne usuwanie zmarszczek na czole, między brwiami, oczami i wokół ust.

kosmetyki przeciwzmarszczkowe, ujędniające, nawilżające, usuwanie worków i cieni pod oczami, usuwanie przebarwieńCodziennie mięśnie naszej twarzy wykonują tysiące ruchów, które niestety przyczyniają się do powstawania zmarszczek na czole, między brwiami, oczami i wokół ust. Serum Botofill to kwas hialuronowy wraz z peptydami, który działa rozkurczowo, przywracając skórze młodzieńczą elastyczność. Botofill jest idealny do likwidacji zmarszczek na czole, w okolicy oczu i konturu ust. To rewelacyjny produkt o działaniu przeciwzmarszczkowym, który został opracowany tak, by działać w sposób szczególny na biochemiczny mechanizm skurczu mięśnia, jednocześnie nie wpływając na naturalną mimikę twarzy. Innowacyjny kompleks peptydowy pozwala rozluźnić zmarszczki mimiczne dając twarzy naturalny i bardziej zrelaksowany wyraz. Mikrokapsułki kwasu hialuronowego wnikają głęboko w skórę doskonale ją nawilżając. Mieszanka Argireliny, Matrixyl 3000 i Syn-Ake jednocześnie wygładzają drobne linie i zmarszczki, dzięki czemu skóra zyskuje bardziej elastyczny, gładki i jędrny wygląd.

Wskazanie stosowania

Starzenie się skóry – skóra dojrzała.
Najlepiej stosować rano i wieczorem w ilości ok. 0,25 ml na problematyczny obszar skóry po jej oczyszczeniu.

Aplikacja serum Botofill

Serum Botofill możesz używać samodzielnie lub mieszać z każdym koktajlem Mesofill, np.: Mesofill Visage, Mesofill Visage OX3, Mesofill Tone. Botofill należy aplikować bezpośrednio na miejsce zabiegowe, czyli na zmarszczki na czole, między brwiami, oczami i na zmarszczki wokół ust.

Składniki aktywne serum Botofill

Argirelina

Argirelina wspomaga rozluźnienie mięśni twarzy, skóry staje się gładsza i młodsza od pierwszego zastosowania. Heksapeptyd Argirelina redukuje liczbę pęcherzyków uwalniających acetylocholinę ACh w synapsie. W ten sposób blokuje uwalnianie przekaźników nerwowych, dochodzi do zwiększenia progu, inaczej mówiąc uniemożliwia przewodzenie nerwowo-mięśniowe, lecz mięsień nie jest całkowicie sparaliżowany. Zapobiega więc skurczom drobnych mięśni i powstawaniu zmarszczek mimicznych. Dodatkowo zwiększa syntezę kolagenu.

Syn-Ake

Syn-Ake ma wyjątkową właściwość zmniejszania głębokich zmarszczek. Zmiany widać już w ciągu kilku dni od zastosowania. Syn-Ake działa silnie przeciwzmarszczkowo, lecz co ważne, nie jest to związek toksyczny. Istotnym elementem jest również brak odpowiedzi na jego działanie ze strony układu immunologicznego. Dzięki temu nie powstają przeciwciała a kosmetyki z Syn-Ake można stosować w sposób ciągły bez obawy, że kosmetyk nagle przestanie wywierać efekty.

Matrixyl 3000

Matrixyl 3000 stymuluje fibroblasty do syntezy molekuł tkanki łącznej, kolagenu typu I, III i IV, fibronektyny i glikozaminoglikanów. W ten sposób regenerowana jest macierz skóry. Co więcej, zwiększa gęstość i grubość włókien elastynowych. Matrixyl 3000 to kompleks złożony z dwóch rodzajów peptydów. Łączą one receptory na fibroblastach, które stymulują produkcję kolagenu, fibronektyn i kwasu hialuronowego. Te dodatkowe peptydy działają łącznie w celu poprawy naturalnej zdolności skóry do poprawy elastyczności i odbudowy wewnętrznych wiązań strukturalnych, dzięki czemu głębokie zmarszczki wygładzają się a drobne linie znikają. Zawarte w tej formule peptydy pomagają przyspieszyć procesy odnowy skóry.

Kwas hialuronowy

Czysty, nieusieciowiony, mikronizowany kwas hialuronowy jest wysoce skutecznym środkiem nawilżającym skórę. Posiada on szczególną zdolność do przyciągania i wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu wykorzystuje się go w celu poprawy nawilżenia i elastyczności tkanek skóry i naskórka. Stosowany miejscowo, kwas hialuronowy tworzy warstwę ochronnego filmu, przyjmując funkcję zatrzymania wody w macierzy międzykomórkowej tkanki łącznej skóry.

Specyfikacja

Pojemność: 30 ml
Zużycie: ok. 0,25 ml / obszar
Termin przydatności od otworzenia: 12 miesięcy
Opakowanie szklane.
Kosmetyk wolny od parabenów.
Rekomendowany przez Akademię Medyczną AntiAging w Neapolu.

Masz pytanie odnośnie tego produktu?